Киша и мокри путеви у Србији
Ниска облачност која местимично даје кишу прошириће се на целу Србију, па возаче у нижим пределима на ауто-путевима и путевима првог приоритета очекују мокри коловози на којим са саобраћај обавља без застоја и без прекида, саопштио је АМСС.
АМСС напомиње да честе промене времена захтевају од возача пуну опрезност у вожњи уз строго поштовање саобраћајних прописа.
Поред оваквих временских прилика, опасност у вожњи представљају оштећења на коловозу у виду рупа или колотрага која су слабо видљива јер су испуњена водом.
У вожњи је потребан опрез јер и поред редовних интревенција на чишћењу и уклањању одрона са пута од стране дежурних путарских служби који су у систему ЈП "Путеви Србије" они могу бити узрок честих прекида у саобраћају и у великој мери смањити безбедност у вожњи.
Према последњим информацијама Управе граничне полиције, на нашим терминалима нема дужих задржавања путничких возила.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар