Читај ми!

Саобраћај умерен, после подне гужве

Очекује се већи број возила на путевима у послеподневним часовима. На граничним прелазима задржавања за путничка возила су око 30 минута. Због штрајка ратара блокирани путни правци Београд-Панчево (Нови пут) и Панчево-Јабука.

Саобраћај у Србији је умереног, али се због краја викенда у послеподневним часовима на путевима очекује већи број возила, саопштио је Ауто-мото савез Србије (АМСС).

Због штрајка пољопривредника, који траје већ неколико дана, овог јутра блокирани су путни правци Београд-Панчево (Нови пут) и Панчево-Јабука.

На граничним прелазима задржавања за путничка возила су око 30 минута.

На делу ауто-пута Е-75 у зони Новог Сада, радови су завршени и саобраћај се од среде обавља у пуном профилу ауто-пута.

Искључење ка Новом Саду из правца Суботице се врши према саобраћајној сигнализацији испред петље Темерин, па сервисном саобраћајницом поред ауто-пута ка петљама Темерин и Зрењанин.

За возила која долазе из правца Београда, искључење ка Новом Саду обавља се преко будуће наплатне рампе Југ, и сервисном саобраћајницом поред ауто-пута ка петљама Зрењанин и Темерин.

У току су радови на мосту Периловац код Ражња на ауто-путу Е-75, а саобраћај се у зони моста обавља двосмерно, коловозном траком из правца Ниша ка Београду у дужини од око 200м. Предвиђено је да радови трају до 15. новембра.

На ауто-путу Е-75, Београд-Ниш, до 10. октобра изводе се радови на санацији моста преко реке Лепенице. Саобраћај се обавља двосмерно левом коловозном траком.

У току је обнова старог моста преко Дунава код Бешке на АП Е/75 Београд-Нови Сад. Саобраћај се обавља двосмерно преко новог моста.

Због оштећења моста на магистралном путу М-2, на 15. километру од Рибарића ка Рожају, на делу код Шпиљана саобраћај је успорен и обавља се обилазницом, према постављеној саобраћајној сигнализацији.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 28. фебруар 2026.
15° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом