среда, 07.03.2012, 08:10 -> 09:15
štampajСтање на путевима за 7. март
Путеви углавном суви
Саобраћај у Србији од јутрос се обавља углавном по сувим коловозима и умереног је интензитета, саопштио је Ауто-мото савез Србије.
Путеви у Србији углавном су суви, док је интензитет саобраћаја умерен. На регионалним путевима у вишим пределима има заосталог снега и на њима је могућа и поледица.
На деоницама путева на подручју Ужица, на прилазима Копаонику и у вишим пределима Ваљева има поледице.
На путевима трасираним кроз стенске усеке и клисуре учестала је појава одрона,а треба обратити пажњу на новонастале рупе и друга многобројна оштећења.
Камионима с приколицом и шеперима забрањен је саобраћај на путевима Р-119а Јошаничка Бања - Копаоник, Р-127 Завлака-Грачаница (М19.1), Р-218а Брзеће-Копаоник, Р-119а Копаоник-Рудница, Р-218а Копаоник-Јарам и Р-веза са Р234 Митрова река - Голија.
На граничним прелазима задржавања путничких возила су око 30 минута.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар