петак, 01.07.2011, 11:14 -> 11:29
štampajУбијен кошаркаш на Цетињу
Црногорски кошаркаш Љубомир Јовановић убијен у једном казину на Цетињу. Полиција привела више особа за које сумња да би могле имати везе са убиством Јовановића.
Кошаркаш из Црне Горе Љубомир Јовановић (24) убијен је у једном казину на Цетињу, јављају подгоричке Вијести.
Полиција је привела више особа за које сумња да би могле имати везе са убиством младог Јовановића.
Јовановић је убијен синоћ, највероватније у покушају разбојништва, када је маскирани пљачкаш са фантомком на глави и пиштољем у руци упао у казино "Лутрија".
Љубомир Јовановић је играо у "Ловћену" и неколико других клубова у окружењу, а протекле сезоне је играо у Грчкој.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар