петак, 07.01.2011, 10:00 -> 11:47
štampajДруга жртва грипа у Хрватској
Загрепчанин заражен вирусом А Х1Н1, стар 53 године, умро јуче у клиници "Др Фран Михаљевић". То је друга жртва новог грипа ове сезоне.
У загребачкој клиници "Др. Фран Михаљевић" умро је 53-годишњак из Загреба заражен вирусом А Х1Н1. Пацијент је са симптомима тешког дисања, боловима у мишићима и другим симптомима грипа примљен 3. јануара, изјавио је примаријус Томислав Маретић.
Према Маретићевим речима, у тој загребачкој клиници лечи се 48 пацијената са симптомима грипа, од којих је пет смештено на одељење интензивне неге.
То је друга жртва новог грипа ове сезоне.
Хрватски министар здравља и социјалне заштите Дарко Милиновић је 28. децембра потврдио да је једна особа умрла од компликација изазваних вирусом новог грипа.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар