Напад на возила из пратње Едија Рама
Демонстранти су у албанском граду Либражду, близу границе са Македонијом, гађали возила из пратње албанског премијера Едија Раме, јавља Коха.
Демонстранти су јуче каменицама и пиротехничким средствима напали колону возила из пратње Едија Раме.
Аутомобил албанског премијера ипак је успео да заобиђе место где је био највећи број грађана, користећи споредне путеве.
Неколико демонстраната је повређено.
Полиција је ухапсила седморо људи, а процесуирала је укупно 23 особе, због покушаја блокаде државног пута на улазу у Либражд и напада на пратњу премијера.
Еди Рама се јуче обратио присталицама у том граду, у оквиру кампање за локалне изборе.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар