На Лезбосу заплењено скоро 17 килограма хероина
Полиција на грчком острву Лезбос запленила је 16,8 килограма хероина скривеног у аутомобилу који је стигао из Турске, објавиле су у уторак грчке власти, а пренела АНА.
Грчка агенција наводи да је дрога пронађена током рутинске контроле на царини на Лезбосу, када је полицијски пас нањушио 33 пакета хероина прекривеног пластиком, унутар гепека аутомобила који је возио грчки држављанин.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар