Читај ми!

Експлозија у Студентском центру у Бањалуци

У Студентском центру "Никола Тесла" у Бањалуци рано јутрос експлодирала је бомба. Повређених није било. Оштећен оближњи киоск.

Бомба је бачена јутрос око три сата у двориште центра, између два павиљона, испред кафића "Шестица", преноси Бета.

Непозната особа активирала је и бацила експлозивну направу, највероватније ручну бомбу, у унутрашњост објекта, саопштила је бањалучка полиција.

Од експлозије и детонације оштећен је оближњи киоск.

На лицу места пронађени су и узети трагови на којима ће бити обављена криминалистичко-техничка обрада и даља вештачења, у циљу проналаска извршиоца, кажу у бањалучкој полицији.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом