Читај ми!

Нападнут син Андрије Мандића

Група младића напала сина лидера Нове српске демократије Андрије Мандића, шеснаестогодишњег И. М. и његовог пријатеља, у близини Средње економске школе у Подгорици.

У близини Средње економске школе у Подгорици нападнут је син лидера Нове српске демократије Андрије Мандића, И. М. (16) и његов годину дана старији пријатељ М. Б, саопштила је црногорска полиција.

Како се наводи, за напад који се догодио синоћ полиција сумњичи Ш. Б. (18), М. Ђ. (18), И. Н. (17), Е. К. (17) и И. Т. (16), против којих ће бити поднете прекршајне пријаве.

Полиција је навела да су њих петорица, код ограде Економске школе, пришли ученицима и физички их напали.

Како се наводи у саопштењу, прво је Е. К. руком ударио И. М. након чека су га напали и И. Н, И. Т. као и М. Ђ, задајући му више удараца у пределу главе. Другог младића, седамнаестогодишњег М. Б, ударио је Ш. Б. Нападачи су након тога побегли.

Полиција је навела да су претучени средњошколци одбили да кажу инспекторима ко су младићи који су их напали, али је полиција убрзо идентификовала осумњичене.

Мандићевом сину И. М. у подгоричком суду суди се због покушаја убиства ученика Економске школе Д. Р. (17), почињеног у фебруару ове године.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 15. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом