уторак, 27.11.2012, 16:17 -> 16:47
štampajЗаплењено пола тоне марихуане
Македонска полиција запленила више од пола тоне марихуане на граници с Албанијом. Вредност око 540 килограма заплењене марихуане процењује се на око три милиона евра.
Више од пола тоне марихуане, македоска полиција je запленила на граници с Албанијом. Возач камиона у којем је била сакривена дрога је ухапшен, саопштено је у Скопљу.
Како јавља агенција Макфакс, вредност око 540 килограма заплењене марихуане процењује се на око три милиона евра.
Министарка унутрашњих послова Македоније Гордана Јанкуловска рекла је да је реч о највећој количини марихуане икада заплењеној у Македонији.
Према наводима полиције, дрога је произведена у Албанији, а била је намењена европском тржишту.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар