Читај ми!

Покушали да украду кров са хотела

Београђанин и Пљевљак покушали да украду бакарни лим са крова хотела на Жабљаку. Полиција их ухватила на делу.

Црногорска полиција ухапсила је Б. Л. (23) из Београда и Н. М. (31) из Пљеваља, због основане сумње да су покушали да украду бакарни лим са крова хотела "Језеро" у Жабљаку, саопштено је данас у Подгорици.

Управа полиције је навела да су се Б. Л. и Н. М, у касним вечерњим сатима, попели на кров хотела и исекли одређену површину бакарног лима са кровне конструкције, али их је полиција ухватила на лицу места и ухапсила.

Против Б. Л. и Н. М. поднета је кривична пријава, због основане сумње да су извршили кривично дело тешке крађе и предати су Основном државном тужилаштву у Пљевљима на даљу надлежност, саопштила је црногорска полиција.

Број коментара 10

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 31. јул 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом