Вучић: Градимо ауто-путеве које смо годинама сањали

Градимо ауто-путеве које смо годинама сањали, поручио је председник Александар Вучић на свом Инстаграм профилу, уочи отварања целе деонице ауто-пута на Источном краку Коридора 10.

"Можемо да будемо поносни на модерну и најсавременију саобраћајницу, Коридор 10 – Источни крак, коју отварамо у суботу, а која ће бити за нашу децу и будућност", написао је Вучић.

Вучић је поставио и кратак видео на којем је приказано како су текли радови на деоници Коридора 10.

"Успели смо да изградимо нешто тако велико, моћно и лепо, што надилази наше снове", написао је Вучић.

У суботу ће бити отворена за саобраћај цела деоница ауто-пута на Источном краку Коридора 10 биће отворена за саобраћај, а догађају ће присуствовати и Вучић.

Биће пуштена у саобраћај деоница од Просека до Црвене Реке, чиме ће бити комплетиран ауто-пут од Ниша до границе са Бугарском, код Димитровграда.

То је била једна од најзахтевнијих и најкомплекснијих деоница на Источном краку Коридора 10 ка бугарској граници, дугој 22,5 километара.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом