Стефановић и Мондолони о сарадњи полиција две земље

Потпредседник Владе Србије и министар унутрашњих послова Небојша Стефановић разговарао је са амбасадором Француске Фредериком Мондолонијем о досадашњој сарадњи полиција двеју земаља.

Стефановић је Мондолонија упознао са ставом и аргументима Србије против захтева такозваног Косова за пријем у чланство у Интерпол, саопштио је МУП. 

Министар и амбасадор су током састанка оценили да је сарадња српске и француске полиције у области борбе против организованог криминала на одличном нивоу, посебно у борби против трговине наркотицима и оружјем, кријумчарења људи и сузбијању ирегуларних миграција.

Они су разговарали и о могућностима унапређења даље сарадње полиција двеју земаља, кроз спровођење нових пројеката.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом