Делeгација Владе Србије путује у Кину
Премијер и изабрани председник Србије Александар Вучић ће у недељу и понедељак учествовати на самиту "Један појас, један пут", посвећеном амбициозном плану Кине да копнено и поморски повеже Азију, Европу и Африку.
На самиту ће бити и тридесетак шефова држава и влада међу којима и руски председник Владимир Путин.
Посета српске делегације Пекингу биће прилика за разговор с кинеским званичницима и привредницима о инвестицијама у РТБ-у Бор, као и о скором успостављању директне авио-линије Београд-Пекинг, изјавио је премијер за РТС уочи посете Кини.
"Покушаћемо да обезбедимо овога пута коначни договор око авио-линије између Кине и Србије, па макар првих шест месеци било преко неког града још у Европи, али после тих шест месеци да имамо директну везу Београд-Шангај или Београд-Пекинг", рекао је Вучић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар