Вучић домаћин на вечери приређеној Керну
Премијер Србије Александар Вучић приредио је у Београду вечеру у част аустријског канцелара Кристијана Керна.
Први потпредседник Владе Србије и министар спољних послова Ивица Дачић дочекао је на Аеродрому "Никола Тесла" аустријског канцелара Аустрије Кристијана Керна.
Ивица Дачић је пожелео добродошлицу аустријском канцелару и изразио задовољство што су за пет дана Србију посетили аустијски канцелар и председавајући ОЕБС-а и министар иностраних послова Аустрије Себастијан Курц, саопштило је Министарство спољних послова Србије.
"Долазим у Србију уверен да је реч о стабилној земљи и да постоје значајне могућности за унапређење односа, на темељу задивљујућих реформи које је спровела српска влада", поручио је Кристијан Керн у интервјуу Танјугу, уочи званичне посете Београду.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар