СНС обележио Бадњи дан

Уношењем бадњака у седиште странке на Новом Београду, Српска напредна странка обележила је Бадњи дан. Потредседница странке Марија Обрадовић поручила је да су мир, стабилност и економски напредак на провом месту.

Марија Обрадовић је истакла да су СНС у Влада Србије предвођени Александром Вучићем уложили велики напор, енергију и труд у протеклој години и да је то уродило плодом.

"Ове године народ ће осетити бољитак, а мир, стабилнос и економски напредак биће наша обавеза и у наредном периоду", рекла је она.

Позвала и на заједништво и солидарност.

"Желим да будемо сложни, да се окренемо заједништву, јер сте тада спремни да пружите руку помирења и опрост онима поред вас", рекла је Обрадовић.

Грађанима Србије пожелела је много деце и срећан Бадњи дан.

Бадњак је у страначке просторије унео председник ИО СНС Дарко Глишић, а присуствовали су председница Скупштине Србије Маја Гојковић, министри у влади Небојша Стефановић, Зоран Ђорђевић, Младен Шарчевић, Јадранка Јоксимовић, Нела Кубуровић, Вања Удовић, као и некадашњи министри Никола Селаковић и Жељко Сертић.

Обележавају Бадњег дана на крају се придружио и председник СНС-а и премијер Александар Вучић.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом