Рама допутовао у Београд
Премијер Албаније Еди Рама допутовао је вечерас у Београд, а дочекао га је министар спољних послова Србије Ивица Дачић.
Рама ће сутра имати билатерални састанак са премијером Србије Александром Вучићем, а два премијера ће учествовати на Београдском безбедносном форуму.
Централни догађај форума ће бити дијалог о будућности албанско-српских односа и стабилности југоисточне Европе, а у оквиру којег ће премијери Вучић и Рама одговарати на питања професора Универзитета Колумбија, Мише Гленија.
У оквиру форума ће бити одржано 25 расправа са више од 100 говорника и 700 учесника, представника влада, међународних организација и цивилног друштва, међу којима су бројна значајна имена политичке и дипломатске сцене.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар