Гузенбауер: Амбициозан програм нове владе
Бивши аустријски канцелар Алфред Гузенбауер, који присуствује читању експозеа Александра Вучића у парламенту, изјавио је да је програм нове владе веома амбициозан и да предвиђа наставак важних економских реформи како би се обезбедиле инвестиције и запосленост.
"Мислим да је мандатар представио веома амбициозан програм нове владе за наредне године, који предвиђа наставак важних економских реформи, како би се обезбедиле инвестиције и запосленост, а ту је и изазов наставка европских интеграција", рекао је Гузенбауер новинарима у Скупштини.
Како је додао, будућа Влада Србије мораће да се суочи са међународним турбуленцијама, као и онима у региону.
"Мислим и да су реформе у здравству и образовању веома амбициозне и све што можемо јесте да пожелимо новој влади и Александру Вучићу све најбоље, да пожелимо успех, али и да пружимо неопходну подршку", рекао је Гузенбауер.
Он је навео да је задовољан што је данас у Београду, јер је представљање програма нове владе важан тренутак за мандатара Вучића, али и за грађане Србије, и додао да је прекинуо одмор у Аустрији да би данас био овде.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар