ПС: Ко је Пајтића уопште звао у владу?

Покрајински одбор Покрета социјалиста пита лидера демократа Бојана Пајтића ко га је уопште позвао да уђе у Владу Србије, када по ко зна који пут изјављује да неће бити њен део.

"Подсећамо Бојана Пајтића да су грађани ти који одлучују ко ће бити на власти, а ко не, демократе нису својом вољом ван власти у републици, покрајини и огромној већини локалних самоуправа, већ вољом грађана", пише у саопштењу.

ПС додаје да смо имали прилику да претходних 16 година видимо колико је Пајтићу стало до власти "по томе што је свој мандат држао до последње секунде иако је било јасно да га грађани не желе".

"Зато Бојану Пајтићу мора бити јасно да неће бити у власти не зато што он то тако хоће, већ зато што тако хоће грађани Србије", истиче се у саопштењу Покрајинског одбора ПС.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом