СНС: Живковић последњи који треба да говори о непоштовању

Београдски одбор СНС-а поручио је да је лидер Нове странке Зоран Живковић, који је због кашњења критиковао министра полиције Небојшу Стефановића, последњи који има право да говори о непоштовању институција и посланика.

"Зоран Живковић је последњи који има право да говори о непоштовању институција и народних посланика, јер ће остати упамћен како своје политичке неистомишљенике вређа на најпримитивнији начин и назива их 'стоком'", навели су београдски напредњаци у саопштењу.

Наводе да "човек који је опљачкао буџет Србије и тако наплатио свој рад у време власти ДС-а", не заслужује никакав одговор, већ грађанима треба да положи рачуне чиме је био привилегован па је, како тврде, из буџета, мимо закона, добио вишемилионску субвенцију за виноград.

"Вероватно да је Зоран Живковић, из свог политичко-тајкунског окружења, научио да је буџет Србије непресушни извор за лично богаћење појединаца", навели су напредњаци.

Нова странка критиковала је министра унутрашњих послова Небојшу Стефановића што се није појавио на време на заказаним консултацијама са посланицима о Предлогу закона о полицији.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом