уторак, 16.09.2014, 17:15 -> 17:30
štampajПодршка Италије структурним реформама
Министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Александар Вулин и амбасадор Италије у Београду Ђузепе Манцо разговарали су о више питања из области које покрива то Министарство.
Како је саопштено из Министарства рада, на састанку је било највише речи о Споразуму о социјалном осигурању, реформама Закона о раду, Закона о пензијском и инвалидском осигурању и Закона о социјалном предузетништву, преноси Танјуг.
Представници Амбасаде Италије истакли су да, као председавајући ЕУ, подржавају спровођење структурних реформи.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар