недеља, 02.02.2014, 20:40 -> 20:48
štampajРадуловић прави изборну листу
Са листом састављеном од привредника на предстојећим парламентарним изборима учествоваће и бивши министар привреде Саша Радуловић, пише лист "Данас".
Бивши министар привреде Саша Радуловић учествоваће на предстојећим парламентарним изборима са листом састављеном од привредника, а изборни слоган, могуће и назив листе, биће "Доста је било!", пише лист Данас.
Радуловић, како је навео Данас, неће основати нову странку, али ће формирати листу за изборе.
Лист, позивајући се на извор близак Радуловићу, наводи да ће током следеће недеље бити познати детаљи његовог изборног програма.
"Радуловић ће саставити листу групе грађана са интересантним и изненађујућим именима. Биће ту и привредници, али и више других. Знаће се све ускоро, у току недеље", рекао је сарадник бившег министра.
Радуловић рачуна на "врло широк спектар гласова", од привредника до белих листића, а и "онлајн заједница је такође веома моћна", преноси лист речи његовог сарадника. Бивши министар је познат и као блогер.
Са програмом који понуди Радуловић ће тако покушати да уђе у скупштину како би као посланик утицао на темпо и структуру реформи.
Уколико то не успе, планови су да до следеће изборне кампање листа "остане на окупу", а да се ради углавном са послодавцима како би се кроз ванинституционални притисак власт натерала да промени пословни амбијент", пише Данас.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 3
Пошаљи коментар