субота, 02.11.2013, 16:05 -> 16:12
štampajСтојановић: Очекујем апсолутну победу "Српске"
Очекујем апсолутну победу Грађанске иницијативе "Српска" у Грачаници, рекао кандидат те листе за градоначелника Бранимир Стојановић.
Кандидат Грађанске иницијативе "Српска" за градоначелника Грачанице Бранимир Стојановић рекао је да очекује апсолутну победу те листе на сутрашњим изборима у тој општини.
Стојановић је рекао Танјугу да верује да су порукама које су упућене са јучерашњег предизборног скупа у Грачаници и свим оним што је урађено у протеклих месец дана током кампање Срби на КиМ уврени колико је битно да изађу на изборе и гласају за кандидате Грађанске иницијативе "Српска".
"Очекујем апсолутну победу и верујем да ћемо сутра у 21 сат, након првих незваничних резултата, обрадовати грађане Грачанице и целе Србије", истакао је Стојановић.
Према његовим речима, на бирачком списку у Грачаници има 19.200 гласача, али, како је истакао, тај списак је "поприлично непрецизан" и реално је да је број гласача између 12.000 и 14.000, а он очекује да ће на изборе изаћи око десет хиљада.
У Грачаници и околним селима гласаће се на 25 бирачких места. Грађанска иницијатива "Српска" има 21 кандидата за одборнике, а на челу те листе је кандидат за градоначеника Бранимир Стојановић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар