недеља, 21.07.2013, 19:30 -> 19:57
štampajУскоро претресање рада у МУП-у
Државни секретар у МУП-у Србије Вања Вукић најављује анализу рада свих руководилаца организационих јединица у МУП-у.
Државни секретар у Министарству унутрашњих послова Србије Вања Вукић потврдио је да је бивши командант Жандармерије Братислав Дикић распоређен у петак на послове заменика директора полиције. Вукић најављује и анализу рада свих руководилаца организационих јединица у МУП-у.
Вукић каже да су смене у тако великом систему нормалне и свакодневне и да се неке дешавају на нижим нивоима, а неке на вишим ниовима.
"У наредном периоду биће размотрен рад свих руководилаца организационих једниница, који ће бити изанализиран и на основу те анализе у договору између директора полиције и министра унутрашњих послова биће предузете кадровске промене", рекао је Вукић.
Државни секретар је рекао да о конкретним именима не жели да прича и истакао да ће се извршити анализа рада свих руководилаца.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар