Читај ми!

Јапански премијер писао Дачићу

Шинзо Абе, нови премијер Јапана, у писму Ивици Дачићу нагласио жељу за унапређењем односа две државе.

Новоименовани премијер Јапана Шинзо Абе упутио је писмо председнику Владе Србије Ивици Дачићу у којем је нагласио жељу за унапређивањем односа Србије и Јапана.

"Искрено се надам да ћу успешно сарађивати са Вама како бисмо унапредили постојеће добре односе између наше две земље", навео је јапански премијер у писму Дачићу.

Јапански премијер је написао и да му је драго што види ентузијазам код Дачића након посете Јапану и да је уверен да ће то ојачати опште односе две земље, саопштено је из владине Канцеларије за сарадњу са медијима.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 12. август 2025.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом