петак, 09.11.2012, 11:06 -> 11:16
štampajКушнер: Преко преговора с Косовом у ЕУ
Србија не може постати чланица ЕУ без преговора са Косовом, изјавио у Приштини бивши шеф француске дипломатије Бернар Кушнер.
Некадашњи министар иностраних послова Француске и први шеф УНМИК Бернар Кушнер изјавио је да Србија не може постати чланица Европске уније без преговора са Косовом, преноси Коха диторе.
"То је јасно стављено до знања из редова ЕУ, али и током недавне посете америчке државне секретарске Косову", рекао је Кушнер на међународној конференцији у Приштини.
Кушнер је истакао и да би Приштина требало да помаже Србе на северу, како би убедила Унију да чини напредак на путу европских интеграција.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар