недеља, 22.01.2012, 13:31 -> 14:10
štampajВучић посетио породицу Ранка Панића
Српска напредна странка ће инсистирати да се смрт Ранка Панића до краја расветли, будући да "његов убица до данас није идентификован", рекао Александар Вучић који је посетио породицу Панић.
Заменик председника Српске напредне странке Александар Вучић посетио је породицу Ранка Панића, који је изгубио живот током демонстрација СРС због хапшења Радована Караџића 2008. године, саопштила је СНС.
Вучић је том приликом обећао да ће СНС инсистирати да се смрт Ранка Панића до краја расветли, будући да "његов убица до данас није идентификован" и да неће одустати док он буде изведен пред лице правде.
Потпредседник СНС оптужио је Демократску странку да жртве дели на наше и њихове и на тај начин је, тврди, генератор подела међу грађанима.
"Такав однос према људима само показује колико режим има мало поштовања према елементарним цивилизацијским вредностима и колико су нашој земљи заиста потребне суштинске промене", истакао је Вучић.
Вучић је разговарао и са грађанима Младеновца, којима је поручио да промене, за које се залаже СНС, подразумевају стварање нових могућности да се људи запосле.
"Ми имамо план како да у Београд и у целу Србију привучемо нове инвестиције које са собом повлаче и отварање нових радних места. мамо реалан начин како да запослимо људе, али и како да обезбедимо мирно одрастање наше деце и достојанствену старост наших пензионера", рекао је Вучић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 11
Пошаљи коментар