У Суботици ухапшен мушкарац осумњичен за вишеструко разбојништво током забране кретања

Суботичка полиција ухапсила је С. Ђ.(39) из Суботице због постојања основа сумње да је извршио два разбојништва, разбојништво у покушају и тешку крађу у покушају.

Сумња се да је С. Ђ. од оштећених у две куће, уз претњу ножем, отео новац, мобилни телефон и златни накит.

Такође, сумњичи се  да је у време забране кретања ушао у кућу која је била откључана, напао власника и претећи му ножем, тражио новац. У следећој кући је циглом разбио прозор, али ништа није однео.

Полиција је код ухапшеног пронашла и таблете са листе прихоактивних супстанци, због чега се сумњичи и за кривично дело неовлашћеног држања опојних дрога.

Одређено му је задржавање од 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Суботици.

Судија за прекршајни поступак изрекао је С. Ђ. новчану казну од 50.000 динара због кршења мере забране кретања.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом