Мартиновић: Јеремић, Обрадовић и Јанковић припремају нереде

Шеф посланичке групе СНС Александар Мартиновић тврди да Саша Јанковић, Бошко Обрадовић и Вук Јеремић припремају нереде и хаос у Србији у случају да у априлу нико од њих не буде изабран за председника Србије.

"Очигледно је да по инструкцијама из иностранства и појединих домаћих тајкуна желе да дестабилизују Србију, униште све институције, да изазову хаос, немире, да понове оно сто се у Србији десило 5. октобра, да понове оно сто се десило у Украјини, Румунији и Македонији", рекао је Мартиновић новинарима у скупштини.

Коментаришући понашање посланика СРС-а током обраћања Федерике Могерини, Мартиновић је рекао да напредњаци сматрају да је то неодоговрно, неразумно и несавесно, јер се тако урушава углед земље у свету, иначе, каже, најбољи у последњих неколико деценија.

Поводом критика лидера Двери, Мартиновић је рекао да је Бошко Обрадовић данас поновио најгоре увреде на рачун председника владе и лидера СНС.

"Право да вам кажем, већу политичку будалу и преваранта од Бошка Обрадовића нисам видео. Обрадовић је НАТО плаћеник, њега је амерички амбасадор увео у скупштину", рекао је Мартиновић и додао да је Обрадовић један од лидера "ЈОЈ коалиције".

Каже и да је Обрадовић лицемер, јер је у коалицији са Јеремићем, у чије је време проглашена незавсисност КиМ, да позива ОЕБС да посматра изборе, а прича да је против ЕУ.

"То је тај велики Србин и велики заговорник веза са Русијом", рекао је Мартиновић и подвукао да је СНС чврсто опредељен да Србија уђе у ЕУ, али се такође залаже за унапређење односа са Русијом и Кином.

понедељак, 11. август 2025.
30° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом