Ухапшен због поседовња марихуне

Држављанин Србије ухапшен на граничном прелазу између Србије и Хрватске, због поседовања 18,75 грама марихуане.

Хрватска полиција је, на граничном прелазу Бајаково, ухапсила двадесетједногодишњег држављанина Србије, код кога је пронађено 18,75 грама марихуане.

Путник се налазио у аутобусу београдских регистарских ознака, а марихуана је пронађена у  његовој путној торби, саопштила је полиција Вуковарско-сремске жупаније.

Полиција је навела да ће, под сумњом да је починио кривично дело злоупотребе опојних дрога, ухапшени српски држављанин, током дана, уз кривичну пријаву, бити доведен на Општински суд у Винковцима.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 26. фебруар 2026.
2° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом