Комби ударио у возило путарске службе на ауто-путу Нови Сад-Београд, петоро повређено
Пет особа је повређено у саобраћајној незгоди на ауто-путу Нови Сад-Београд. Две су превезене у Ургентни центар Клиничног центра Војводине, а три је преузела Хитна помоћ Инђије.
Несрећа се догодила нешто пре 11 сати, када је комби возило ударило у прикључно возило путарске службе, преноси Танјуг.
Два повређена мушкарца су превезена у Ургентни центар Клиничног центра Војводине, од којих је 46-годишњак са вишеструким контузионим повредама, превезен на хирургију, а други мушкарац (58) са лакшим вишеструким повредама превезен такође на хирургију.
Три особе је са лица места преузела Хитна помоћ Инђије.
Саобраћај је на тој деоници био обустављен од 10.45 до 11.20 сати, од када је почео да се одвија отежано.
Коментари