Читај ми!

Хапшење у Београду, заплењени дрога и оружје

Београдска полиција ухапсила је две особе и запленила око седам килограма биљне материје за коју се сумња да је марихуана, као и оружје.

Припадници Полицијске станице Звездара, у сарадњи са Интервентном јединицом, запленили су око седам килограма биљне материје за коју се сумња да је марихуана, као и оружје и ухапсили У. Р. (1983) и Ђ. В. (1977), саопштио је МУП.

Полиција је претресом куће у околини Гроцке коју користе осумњичени, осим 11 пакета са дрогом, пронашла и аутоматски пиштољ "шкорпион" са припадајућим оквиром и муницијом, пиштољ "берета" са оквиром и муницијом, 44 метка различитог калибра, као и 91.570 динара и 210 евра.

Због постојања основа сумње да су извршили кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Београду.

среда, 18. фебруар 2026.
4° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом