Читај ми!

Ухапшен осумњичени за убиство младића у селу код Дољевца

Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу, брзом и ефикасном акцијом, а по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу ухапсили су Н. M. (1994) из околине Дољевца, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство.

Такође, полиција је ухапсила и Д. П. (2002), М. Ц. (2001) и Н. С. (1999) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело учествовање у тучи.

Н. М. се сумњичи да је оштрим предметом нанео убодне ране двадесетпетогодишњем младићу који је преминуо на лицу места, а чему је претходила туча у којој су учествовали и Д. П., М. Ц. и Н. С.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Нишу, потврђено је РТС-у.

петак, 20. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом