Двоје деце погинуло, родитељи и дечак повређени у несрећи код Сланкамена

Двоје деце настрадало је у тешкој саобраћајној несрећи која се догодила на путу Нови Kарловци – Нови Сланкамен протекле ноћи.

У несрећи која се догодила око 23 часа, погинули су девојчица стара годину дана и осмогодишњи дечак, док су повређене још три особе, потврђено је за РТС у МУП-у.

Несрећа се догодила у Новим Карловцима код Инђије, када је аутомобил марке "рено" слетео с пута и преврнуо се. 

Мајка и отац су тешко повређени, док је петогодишње дете задобило лакше повреде. Они су превезени у Клинички центар Војводине.

Како је за РТС потврђено у Клиничком центру Војводине, у Ургентни центар примљена су два пацијента В. Ж. и М. Ж. са тешким телесним повредама.

Они су стабилног здравственог стања, ван животне опасности и под сталним лекарски надзором у Ургентном центру.

У Дечјој болници у Новом Саду, где је смештен повређени дечак из Нових Карловаца стар четири године, кажу за РТС да је задобио контузију главе, али да је стабилно и ван животне опасности.

Надлежни тужилац у присуству полиције је обавио увиђај, а узрок несреће знаће се након завршетка истраге.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом