Туча и пуцњава у Добановцима
Неколико особа повређено је ноћас око 2.30 у кафани у београдском насељу Добановци. Ухапшени осумњичени за пуцњаву и особа која се терети да му је помагала.
Прво су се потукли гости кафане, а после тога је један од од њих пуцао из ловачке пушке и ранио другог госта, сазнаје РТС.
Др Ивана Стефановић из Хитне помоћи каже да је мушкарац са устрелном раном превезен у КБЦ Бежанијска коса.
Према њеним речима, други мушкарац стар 30 година који се жалио на бол у глави, али без видљивих повреда, превезен је на Неурохирургију Ургентног центра.
У међувремену, ухапшен је З. И. О. (1995), осумњичен да је из пушке ранио двадесетседмогодишњег мушкарца, као и Н. Б. ( 1994) који се терети да му је помагао.
Како се наводи у саопштењу МУП-а, осумњичени су након тога аутомобилом побегли са лица места и због неприлагођене брзине слетели у јарак. Том приликом осумњичени З. И. О. је задобио тешке телесне повреде.
Н. Б. се терети да пушку, из које је, како се сумња, пуцао З. И. О., закопао у њиви како би је сакрио.
Осумњиченом Н. Б. одређено је задржавање до 48 часова, док ће осумњичени З. И. О., по завршетку лечења, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.
З. И. О. се терети да је извршио кривична дела убиство у покушају и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, а за Н. Б. за сумња да је извршио кривично дело помоћ учиниоцу после извршеног кривичног дела.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар