Ухапшен осумњичени за троструко убиство у Новом Саду

Мушкарац који је осумњичен за убиство бивше жене и њених родитеља ухапшен је у Новом Саду, сазнаје РТС у МУП-у.

Сумња се да је Г. Ј., у петак ујутру, ударцима чекићем усмртио М. Ј. (1987), Б. П. (1962) и Н. П. (1962) у њиховој породичној кући на Телепу, саопштио је МУП.

Г. Ј. је затим побегао са лица места, а ухапшен је у Новом Саду после непрекидне тродневне потраге у којој су, осим новосадске полиције, учествовали припадници Хеликоптерске јединице и Жандармерије.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, по налогу јавног тужиоца коме ће, уз кривичну пријаву за кривично дело тешко убиство, бити доведен на саслушање.

Троструко убиство догодило се у петак у насељу Телеп у Новом Саду, у порoдичној кући у Улици Петефи Шандора.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом