Претеће поруке агенцији "Бета"
Агенција "Бета" саопштила је да је поново примила претње, као и њен главни и одговорни уредник Драган Јањић, да ће бити физички нападнути.
У саопштењу агенције Бета наводи се да је у претећој поруци најављена могућност спаљивања просторија агенције.
"Ако у суботу буде нереда, чини ми се да ће Бета бити спаљена. Ништа страшно као у РТС, демократски изражено незадовољство", наведено је СМС поруци коју је главни и одговорни уредник Бете добио у среду после подне, саопштила је агенција.
Будући да се у поруци говори о могућности спаљивања просторија Бете, што доживљавамо као веома озбиљну претњу, случај је пријављен полицији која ће да спроведе истрагу, наводи се у саопштењу.
Полицији су достављене информације о телефону са кога су претње упућене, као и информације о раније упућиваним порукама које нису биле тако експлицитне, али су озбиљан разлог за забринутост, наводи Бета у саопштењу
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар