Полицији претио секиром
Ухапшен мушкарац из околине Лесковца због постојања основа сумње да је извршио кривично дело ометање овлашћеног службеног лица у обављању послова безбедности или одржавања јавног реда и мира.
М. Т. (31) се терети да је 10. марта у јутарњим часовима, у околини Лесковца, вређао полицијске службенике док су га легитимисали, а затим им претио секиром, коју је након упозорења полиције, одбацио, саопштила је Полицијска управа Лесковца.
Осумњичени је, уз кривичну пријаву, приведен надлежном јавном тужиоцу, а након саслушања одређен му је притвор до 30 дана.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар