Експлозија у луци "Дунав Богојево" код Оџака, шест повређених

Две особе су теже, а четири лакше повређене у експлозији силоса у луци "Дунав Богојево" код Оџака. Роба није оштећена.

Директор Луке "Дунав Богојево" Душко Радуловић рекао је да је јутрос око девет часова експлодирало кућиште елеватора.

"Зашто је до експлозије дошло, прашине има доста, да ли је сада неко варничење настало, то ће да утврди истрага. Сва роба је потпуно сачувана, нема штете на роби", додао је Радуловић. 

Теже повређене особе пребачене су у сомборску болницу. Нико није животно угрожен.

Ортопед др Слободан Цветић рекао је да су они имали вишеструке повреде по телу, да су били изгребани и имали опекотине. Истиче да се доста добро осећају и да се на одељењу Ортопедије налазе на посматрању.

Сва роба је сачувана.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом