Приштина, хапшење групе осумњичених за кријумчарење миграната
Косовска полиција ухапсила је четири особе и запленила оружје и муницију, као и фалсификовану документацију за кријумчарење миграната.
Током претреса више различитих локација у Приштини, полиција је запленила пушку АК-47, 54 метка различитог калибра, ловачку пушку, разну опрему за производњу фалсификованих докумената - пасоша, дозвола боравка, возачких дозвола, осигурања, саобраћајних књижица и образаца празних диплома.
У саопштењу косовске полиције наводи се да постоји сумња да је у овај криминални случај упелетено осам особа на Косову, међу којима је пет са криминалним досијеима.
Полиција верује да су осумњичени илегално стекли велику количину новца.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар