На радника у Нишу се обрушила земља, извучен после пола сата

Радник из Ниша, који је радио на канализационој мрежи у Улици Димитрија Туцовића у Нишу, био је затрпан пола сата пошто се на њега обрушила земља око 14 сати.

Човек који је извучен после више од 30 минута, према речима лекара Хитне медицинске помоћи, био је у свесном стању, крвав, са видљивим повредама главе, лица и врата.

После указане прве помоћи на лицу места, превезен је на нишку Хируршку клинику ради даље дијагностике и лечења.

На лицу места били су ватрогасци, припадници Јединице за ванредне ситуације, екипа Хитне помоћи и Жандармерија.

Обавештено је Основно јавно тужилаштво у Нишу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом