Обијен и испретуран стан новинарке КРИК-а Драгане Пећо

Новинарки Мреже за истраживање криминала и корупције – КРИК Драгани Пећо данас је обијен стан.

Драгана Пећо је агенцији Бета рекла да је у стану све испретурано, али да ништа од вредности није изнето.

"Обили су ми стан и све испретурали. Веома сам уплашена, делује застрашујуће то што се десило", рекла је новинарка КРИК-а.

Пећо је рекла да полиција и тужилаштво треба озбиљно да се посвете решавању тог случаја пошто је обијен стан новинара који се бави истраживачким новинарством.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом