Пијан возио супротном траком ауто-пута

Припадници Министарства унутрашњих послова - Управе саобраћајне полиције у Новом Саду, ухапсили су М. С. (1958) због сумње да је под дејством алкохола возио ауто-путем Суботица - Београд у супротном смеру, према Суботици, саопштио је МУП

Полиција је М. С. зауставила код Фекетића, а алкотестирањем је утврђено да је имао око три промила алкохола.

М. С. је одређено задржавање због постојања основа сумње да је извршио прекршај насилничка вожња у стању потпуне алкохолисаности.

Он је спроведен прекршајном судији у Новом Саду, који му је одредио казну затвора од 45 дана.

Број коментара 6

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом