Крушевац, две особе ухапшене због марихуане и оружја
Полиција је у две одвојене акције открила две лабораторије за вештачко узгајање марихуане и запленила око пет килограма сканка, више од 180 стабљика марихуане, већу количину оружја и муниције. Ухапшене две особе из Крушевца.
Претресом куће осумњиченог М. Ф. (49), у околини Крушевца, у комплетно опремљеној лабораторији за узгајање марихуане у вештачким условима пронађен је сканк и засад са око 100 стабљика марихуане, аутоматска пушка, малокалибарски пиштољ и више комада бојеве муниције.
У другој акцији претресом стана Ж. Р. (39) из Крушевца, такође је пронађена лабораторија опремљена са вентилаторима, лампама, рефлекторима као и засад са око 80 стабљика марихуане.
Према налогу вишег јавног тужиоца, осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати због сумње на неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога, а М. Ф. и због недозвољене производње, држања, ношења и промета оружја и експлозивних материја.
Осумњичени ће у законском року, уз кривичну пријаву, бити приведени вишем јавном тужиоцу у Крушевцу, додаје се у саопштењу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар