Напад на полицајце у Панчеву, уахпшено седам младића
Припадници Министарства унутрашњих послова у Панчеву ухапсили су седам младића након физичког напада на полицијске службенике, који су интервенисали по пријави да је у угоститељском објекту у Његошевој улици ножем избодена једна особа.
До инцидента је дошло када се приликом редовног обиласка угоститељских објеката у Панчеву, помоћнику командира и двојици полицајаца обратио гост кафића у Његошевој улици и пријавио да му је непозната особа ножем нанела више убодних рана у пределу груди и леђа.
Када су полицијски службеници ушли у угоститељски објекат затекли су седам младића, који су их у намери да побегну напали, а потом су физички насрнули и на петорицу полицајаца који су у међувремену стигли у објекат. Том приликом, повређено је троје полицајаца.
Младиће је полиција убрзо савладала и привела.
Због напада на полицајце и грађанина одређен је притвор за Н. П. (1993), Л. С. (1995), Б. З. (1992), М. Ђ. (1992), М. Ј. (1996), С. С. (1993) и М. С. (1997).
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар