Полиција током "Жупске бербе" открила 27 возача под дејством алкохола
Током петодневне манифестације "Жупска берба" у Александровцу није било саобраћајних несрећа, а због вожње под дејством алкохола из саобраћаја је искључено 27 возача, саопштила је крушевачка полиција.
"Саобраћајна полиција контролисала је више од 2.000 возила и откривен је 101 прекршај, а због управљања возилом под дејством алкохола из саобраћаја је искључено 27 возача, од којих је пет задржано до отрежњења", наводи се у саопштењу.
"Жупска берба" је туристичко-привредна манифестација у част винара и винограда и одржана је од 21. до 25. септембра.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар