Девојка чију је баку убио комшија у стабилном стању

Здравствено стање Милице Мишић (28) коју је у дољевачком селу Кнежица ранио комшија Горан Илић (45) је стабилно, али се због тежине повреда прогнозе о њеном опоравку могу дати тек за неколико дана, каже директор Клиничког центра у Нишу Зоран Радовановић.

Зоран Радовановић је агенцији Бета рекао да је након пријема у Клинички центар пацијенткиња подвргнута веома компликованим оперативним захватима због повреда више унутрашњих органа.

Илић је ранио Милицу и убио њену бабу Десанку Мишић, а након што га је полиција опколила, запалио је кућу у којој се сакрио и потом се убио.

Такође је стабилно и стање младића из Куршумлије који је у нишки Клинички центар пребачен на лечење пошто је синоћ избоден ножем.

"Младић М. Б. је на интензивној нези и даље, а прогнозе о његовом опоравку моћи ће да се дају за 24 до 48 часова", рекао је Радовановић.

М. Б. (22) повређен је ножем у груди у тучи у градском парку у Куршумлији.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом