Девојка чију је баку убио комшија у стабилном стању
Здравствено стање Милице Мишић (28) коју је у дољевачком селу Кнежица ранио комшија Горан Илић (45) је стабилно, али се због тежине повреда прогнозе о њеном опоравку могу дати тек за неколико дана, каже директор Клиничког центра у Нишу Зоран Радовановић.
Зоран Радовановић је агенцији Бета рекао да је након пријема у Клинички центар пацијенткиња подвргнута веома компликованим оперативним захватима због повреда више унутрашњих органа.
Илић је ранио Милицу и убио њену бабу Десанку Мишић, а након што га је полиција опколила, запалио је кућу у којој се сакрио и потом се убио.
Такође је стабилно и стање младића из Куршумлије који је у нишки Клинички центар пребачен на лечење пошто је синоћ избоден ножем.
"Младић М. Б. је на интензивној нези и даље, а прогнозе о његовом опоравку моћи ће да се дају за 24 до 48 часова", рекао је Радовановић.
М. Б. (22) повређен је ножем у груди у тучи у градском парку у Куршумлији.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар