У војном возилу повређена четири цивила
Једна особа је теже, а три су лакше повређене када је шлепер ударио војно возило. Један повређени припадник ВС на операцији, тројица стабилно.
У саобраћајној незгоди која се данас око 10 часова догодила на ауто-путу Београд-Ниш, у рејону Старог Села код Велике Плане, теже је повређен један а лакше три запослена у Војнограђевинској установи Београд, док је један неповређен.
Како је саопштено из Министарства одбране, до незгоде је дошло када је теретно возило (шлепер) страних регистарских ознака налетело на војно возило комби "ситроен", које се у том тренутку налазило у зауставној траци.
Повређени су пребачени у болницу у Смедеревској Паланци.
Начелник Ургентног одељења болнице "Стефан Високи" у Смедеревској Паланци др Ненад Ђорђевић рекао је да је један припадник ВС са озбиљнијим повредама органа абдомена на операцији,.
"Он је био стабилних виталних параметара, дијагностика је утврдила оштећење абдоминалних органа и хитно је пребачен у операциону салу", рекао је Ђорђевић новинарима.
Тројица пацијената су и даље на дијагностици, навео је Ђорђевић и прецизирао да је код њих углавном реч о повредама екстремитета.
"Они тренутно нису животно угрожени, односно стабилних су животних фунцкија у овом тренутку", рекао је Ђорђевић.
Припадници МУП-а и Војне полиције изашли су на лице места ради увиђаја.
У војном возилу превозило се пет цивилних особа које су ишле на задатак у Нови Пазар.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар