Нови Пазар, пуцњава у близини школе
У пуцњави у центру Новог Пазара која се догодила око 17 часова нико није повређен. Меци који су праштали у близини ОШ "Братство", погодили аутобус и такси возило. Једна особа је у бекству.
Шеф Одсека за аналитику и евиденцију новапазарске Полицијске управе Изет Јусуфовић рекао је за РТС да се пуцњава се догодила након туче после које су актери употребили ватрено оружје, додавши да нема повређених.
Меци који су праштали свуда унаоколо погодили су такси возило и аутобус.
На сву срећу ученици су у том тренутку били на часу. ОШ "Братство", испред које се догодила пуцњава, најбронија је школа у Новом Пазару.
Једна особа је у бекству. Полиција ради на расветљавању овог случаја.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар